İslami Davet

Siyonist gaspçılar Filistinlilere ait otomobillerin lastiklerini patlattı

10 Eylül 2012 4:40

Siyonist gaspçılardan bir grup bugün (9 Eylül Pazar) işgal altındaki Kudüs kentine bağlı Silvan beldesi Vadi Hulve bölgesinde Filistinlilere ait otomobillerin lastiklerini patlattı.

Vadi Hulve sakinlerinden Tevfik Hasan Ebu Hadvan, Siyonist gaspçıları taşıyan beyaz renkli Citroen marka bir otomobilin Vadi Hulve’de yaşayan Filistinlilerin araçlarının yakınında durduğunu, otomobilden beş Siyonist gaspçının indiğini ve gaspçılardan silah taşıyan ikisi koruma görevi yaparken diğer üç gaspçının park halindeki otomobillerin lastiklerini patlattığını söyledi.

Siyonist gaspçıların birkaç dakika içinde gerçekleştirdikleri bu saldırıyı Siyonist işgal güçlerine ait devriyenin uzaktan izlemekle yetindiğini ifade eden Ebu Hadvan, Siyonist işgal güçlerinin gözleri önünde cereyan eden saldırıya müdahale etmediğini belirtti.

Siyonist gaspçılar silahlı olduğu için Filistinlilerin başlangıçta gaspçılara müdahale edemediğini ve gaspçıları Siyonist özel kuvvetlerden sandıklarını söyleyen Ebu Hadvan, Filistinli bazı gençlerin daha sonra gaspçılara müdahale etmek istemesi üzerine gaspçıların olay yerinden hızla kaçtığını ve işgal devriyesinin de gaspçıların peşinden gittiğini bildirdi.

Siyonist gaspçılar Filistinlilere ait otomobillerin lastiklerini patlattı Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık