İslami Davet

Brucerdi: Film açıkça ABD ve siyonistlerin İslam düşmanlığını sergiledi

14 Eylül 2012 22:31

İran İslami Şura Meclisi milli güvenlik ve dış siyaset komisyon başkanı Alaaddin Brucerdi, Hz. Peygamber ve müslümanları hedef alan hakaret içerikli

filmle ilgili olarak yaptığı açıklamada, aslında bu filmin siyonistlerin ve Amerika’nın müslümanlara ve İslam’a olan kinlerini bir daha açığa çıkardığını dile getirdi.

Brucerdi, İran İslami Şura Meclisi’nde Pazar günü filmle ilgili olarak meclisin oturum yapacağını dile getirdi ve dünya müslümanlarının bulundukları her yerde bu gibi İslam düşmanı girişimlere karşı tepki göstermeleri gerektiğini vurguladı.

Amerikalı film yapımcısının siyonistlerin mali desteğinde yaptığı İslam dışı filmle ilgili olarak ABD başkanı Obama’nın da müslümanlardan özür dilemesi gerektiğini belirten Brucerdi Amerika’nın 11 Eylül meselesini bahane ederek İslam dünyası aleyhinde sayısız komplolar yaptığını kaydederek, ama artık Amerika ve siyonistlerin dünya müslümanları aleyhinde oyunlarının tutmayacağını zira müslümanların ve milletlerin geçmişe göre uyandığını hatırlattı.

Bu arada siyonist rejim İsrail’in eski savaş bakanlarından Benyamin Bin Elizer, Arap baharı olarak bilinen sürecin milletlerin Amerika ve İsrail’e yönelik nefretlerinin artmasına sebep olduğunu itiraf etti.

Filmle ilgili bölgede artan tepkilere dair açıklamada bulunan Bin Elizer, siyonist rejimin güvenlikle ilgili tedbirler alması hatırlatmasında bulundu.

Brucerdi: Film açıkça ABD ve siyonistlerin İslam düşmanlığını sergiledi Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık