İslami Davet

Siyonist iç cephe komutanı: Yeni bir savaşa henüz hazır değiliz

14 Eylül 2012 22:01

Siyonist işgal yönetimindeki Yerel Yönetimler Merkezi Başkanı önümüzdeki yıllarda çıkacak savaş senaryolarıyla ilgili yaptığı açıklamada Siyonist İç Cephenin yeni bir savaşa henüz hazır olmadığını söyledi.

Başbakan Benyamin Netanyahu’ya mektup gönderen İç Cephe komutanının, İran’a saldırının konuşulduğu bir dönemde önümüzdeki yıllarda çıkacak bir savaşa İç Cephenin hazır olup olmadığını masaya yatırmak için kendisiyle görüşme talebinde bulunduğu belirtildi.

Diğer taraftan Siyonist işgal rejimi Genelkurmay Başkanı Benny Gantz işgal ordusunun savaşa hazırlık durumu ve başarılarıyla ilgili yaptığı açıklamada, işgal ordusunun büyük başarılara imza attığını iddia ederek, ordunun Siyonist toplumla Siyonist rejimi koruma konusunda büyük başarılar elde ettiğini söyledi.

İşgal ordusunun geçen sene büyük başarılar elde ettiğine dikkat çeken Gantz, bunlardan bazılarının bilindiğini bazılarının ise kamuoyundan gizli tutulduğunu iddia etti. İşgal ordusunun geçen sene birçok eylemi engellediğini ve Filistinlilere silah ulaşmasını durdurduğunu belirten Gantz, ayrıca Siyonist deniz kuvvetlerinin önemli bir denizaltı alımı gerçekleştirdiğini ve esir asker Şalit’in evine dönmesini sağladığını ifade etti.

Siyonist iç cephe komutanı: Yeni bir savaşa henüz hazır değiliz Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık