İslami Davet

Siyonist işgal rejimi Askalan’a iki füzenin düştüğünü duyurdu

15 Eylül 2012 15:14

Siyonist işgal ordusu dün akşam Gazze’den atılan iki füzenin 1948 yılında işgal edilen Filistin topraklarının güneyinde bulunan Askalan şehrine düştüğünü duyurdu.

Haberi veren işgal radyosu ise, Gazze’den atılan iki füzenin Askalan şehrinin Ashkelon bölgesine düştüğünü ve saldırıda can ve mal kaybının olmadığını belirtti.

Siyonist işgal ordusunun Filistin halkına karşı insanlık dışı muamelelerine ve Mescidi Aksa’daki tecavüzlerine karşı zaman zaman direniş güçleri Gazze’den Siyonist hedeflere füze atmaktadır.

Siyonist işgal ordusu Kudüs, Batı Yaka ve Gazze’de günü birlik aramalar yapmakta, baskınlar gerçekleştirmekte, göz altılara devam etmektedir. İşgale karşı yapılan eylemleri de sert bir şekilde bastırmaktadır.

İşgal ordusu, Gazze sınırından içeri girip Filistinli çiftçilere ateş açmakta, sınıra yakın evlere taciz ateşi açmakta, Gazze denizinde balık avlayan balıkçılara saldırmakta, teknelerine hasar vermekte ve onları gözaltına almaktadır. Füzeleri bahane eden işgal ordusu, Gazze’de sivilleri katletmekte ve bölgede terör estirmektedir.

Siyonist işgal rejimi Askalan’a iki füzenin düştüğünü duyurdu Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık