İslami Davet

Suriyede Silahlı Teröristler, Kendilerine Hizmet Eden Paralı Teröristlerin Kimliklerini Gizlemek İçin, Cesetleri Yaktılar

16 Eylül 2012 12:11

Suriye ordusu Şam kırsalına düşen Sbeyna Bölgesinde en tehlikeli terör gruplarından bir birliği olduğu gibi etkisiz hale getirdi.

Suriye ordusu Sbeyna Bölgesinde duşkanın monte edildiği bir aracı yine içindeki teröristlerle birlikte imha etti.

Askeri yetkili bir kaynak SANA’ya yaptığı açıklamada etkisiz hale getirilen teröristlerden Halit el-Avcan, Semir el-Hovlani, Yunus Muhammed Yunus ve Muhammed Abdullah’ın kimliklerinin tespit edildiğini söyledi.

Kaynak; kentte silahlı terör guruplarının takibi sırasında el-Şeraka Semtinde teröristlere ait 17 cesedin bulunduğunu belirterek, cesetlerin kimliklerinin tespit edilmemesi için teröristler tarafından yakılmış olduklarını açıkladı.

Aynı kaynak teröristlerin bazı ölülerinin cesetlerini İzaa (Radyo) Semtinden Maksam (Santral) Bölgesine kadar uzanan kanalizasyona bıraktıklarını ifade ederek, bazı paralı teröristlerin kimliklerini saklamak için cesetlerini yaktıklarını ekledi.

Suriyede Silahlı Teröristler, Kendilerine Hizmet Eden Paralı Teröristlerin Kimliklerini Gizlemek İçin, Cesetleri Yaktılar Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık