İslami Davet

Siyonist Genelkurmay Başkanı: Çok zor bir dönemden geçiyoruz

21 Eylül 2012 21:42

Siyonist Genelkurmay Başkanı General Benny Kantz, Siyonist işgal rejiminin çevresinde meydana gelen gelişmeler nedeniyle çok zor bir aşamadan geçtiğini söyledi.

Siyonist askeri kanal muhabirinin kendisiyle yaptığı röportajda, işgal rejiminin çok güçlü bir orduya ve liderliğe sahip olduğunu belirten Kantz, Siyonist ordunun işgal yönetimine çevrilmiş 40 bin füzenin bulunduğu Lübnan sınırında veya 10 bin füzenin çevrilmiş olduğu Gazze sınırında durmaktan korkmadığını iddia etti.

Siyonist topluma olup bitenlerden korkmamalarını da telkin eden Kantz, her şeye rağmen gelişmelerin işgal yönetiminin çıkarına olduğunu söyledi.

Siyonist vatandaşları da teskin etmeye çalışan Kantz, çıkacak muhtemel bir savaşta sonucun şimdiden belli olduğundan bu savaşta kimin galip çıkacağına cevap vermekte tereddüt etmemelerini istedi.

Siyonist işgal yönetimi çevresindeki önemli müttefiklerinden Tunus ve Mısır bir bir elden çıkarken, diğer müttefiklerinin de sallantıda olması, Gazze ve Batı Yaka’da işgale karşı güçlerin daha da büyümesi Siyonist liderleri kara kara düşündürüyor.

Siyonist Genelkurmay Başkanı: Çok zor bir dönemden geçiyoruz Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık