İslami Davet

İran’a yönelik bir saldırı yapılırsa o zaman bölge cehenneme dönüşür

29 Eylül 2012 20:21

Amerika ve terör rejimi İsrail’in son aylarda İran’a yönelik saldırı ve benzeri tehditleri devam ederken Amerikalı bir senatör İran’a muhtemel askeri saldırı konusunda uyarıda bulundu.

Presstv’nin haberine göre, Richard Logar, yaptığı açıklamada, “İran’a yönelik bir saldırı tercihi yapılırsa o zaman bölge cehenneme dönüşür” dedi.

İran’a yönelik muhtemel bir saldırının kimsenin beklemeyeceği bir şekilde bölgenin vahim bir hal almasına neden olacağını söyleyen Amerikalı senatör, “Halbuki alınan haberlere göre siyonist İsrail rejiminde Netenyahu hükümeti İran’a yönelik bir saldırı planını incelemektedir” dedi.

Amerika, siyonist İsrail ve Batılı müttefikleri İran’ı nükleer teknoloji faaliyetlerini askerileştirmeye çaba göstermeye suçlarken halbuki İran’ın nükleer bütün çalışmaları uluslar arası atom enerjisi kurumunun gözetiminde devam etmektedir. Öte yandan başta terör rejimi ve hamileri olmak üzere İran’a yönelik askeri tehditlerde bulunan rejimlerin ambarları ise nükleer silahlarla dolu ve denetime de izin vermiyorlar.

İran’a yönelik bir saldırı yapılırsa o zaman bölge cehenneme dönüşür Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık