İslami Davet

Siyonistler Cebel Ebu Ğuneym bölgesindeki yerleşkeyi genişletmeye hazırlanıyor

29 Eylül 2012 17:58

Siyonist haftalık Jerusalem gazetesi dünkü sayısında aşırı sağcı bir Siyonist grubun, Cebel Ebu Ğuneym bölgesinde inşa edilen Har Homa yerleşkesini genişletmek amacıyla işgal altındaki Kudüs’ün güneyinde bulunan Ummu Tuba köyünün paralelindeki tepelerde çadır kurduğunu yazdı.

Başka yerleşkelerin çevresinde kurulan çadırların aksine buradaki çadırın üzerinde ismin olmadığını belirten kaynaklar, kampın bölgedeki işgal polisinin merkezinden de fazla uzak olmadığını ifade etti.

Gazete devamla, kendilerini Ummu Tuba köylerinden sadece bir caddenin ayırdığı çadırdaki Siyonistleri kimsenin korumadığını, üç ailenin kaldığı çadırın üstüne Siyonist bayrağıyla Davud yıldızının asıldığını söyledi.

İşgal hükümetinden her türlü desteği alan gaspçılar, işgal polisi ve işgal ordusunun da yardımıyla Filistin topraklarını gasp etmek için her yola başvuruyor. Gaspçıları durdurmaya çalışanlar ise önce işgal polisi engeline takılıyor. Topraklarını geri almak için işgal mahkemelerine başvuranlar ise, işgal mahkemelerinin yanlı kararlarıyla karşılaşıyor.

Siyonistler Cebel Ebu Ğuneym bölgesindeki yerleşkeyi genişletmeye hazırlanıyor Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık