İslami Davet

İslam inkılabı rehberinin Kudüs ordusundaki temsilcisinden terör rejimine uyarı

5 Aralık 2017 12:06

İslam inkılabı rehberinin devrim muhafızları ordusu Kudüs güçlerindeki temsilcisi Hüccetülislam Ali Şirazi, siyonist rejim İsrail’in her geçen gün zayıfladığını ve halihazırda bölgede yeni bir savaş çıkarma hedefinde olduğunu söyledi.

Ali Şirazi, Lübnan el’Ahd haber sitesine yaptığı açıklamada, siyonist rejimin Irak ve Suriye’de tekfirci IŞİD terör örgütünün yenilgiye uğratılmasının ardından, bölgede yeni bir fitne ve savaş çıkarma hedefinde olduğunu söyledi.

Emperyalizminin sonunun yaklaştığını gördüğünü belirten Ali Şirazi, terör rejimi İsrail’in bölgede yeni bir savaş ateşini çıkarma gücünün olmadığını söyleyerek, Lübnan ve Gazze savaşında siyonistlerin yenilgisine işaret etti ve terör örgütü IŞİD’le Irak ve Suriye’deki temaslarına da değinerek, ”terör rejimi liderleri bölgede yeni bir savaşın çıkması halinde bölgenin farklı bir durumla karşı karşıya geleceğini çok iyi bilmeliler ve hesaplamalılar’ şeklinde uyarıda bulunda.

İranlı yetkili, bu sefer siyonistlerin direniş cephesini hedef almaları halinde, İsrail’in yüzlerce füzenin hedefi olacağını ve İsrail’in bu füzelere karşılık verecek gücünün olmayacağını söyledi.

İslam inkılabı rehberinin Kudüs ordusundaki temsilcisinden terör rejimine uyarı Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık