İslami Davet

Hz. Peygamber’e hakaret içeren filmi 100 siyonist finanse etmiştir

13 Eylül 2012 13:15

Hz. Peygamber (s.a.s)’e hakaret içeren Amerikan yapımı “Müslümanların Masumiyeti” filmi başta Libya ve Mısır olmak üzere İslam dünyasında gösteri, yürüyüş ve protestolara neden oluyor.

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bir kez gösterime giren ve daha sonra Arapça’ya tercüme edilen fragmanı internette yayınlanan filmin yapımcısı Amerikan pasaportunu taşıyan 54 yaşındaki Yahudi kökenli Sam Bacile.

Siyonist gazetelerin yaptığı araştırmayı özetleyen ve yayınlayan Quds Press Ajansı, yapımcısı Bacile’nin filmle ilgili olarak “Innocense of Muslims – Müslümanların Masumiyeti” adlı film, İslam dininin sahteliğini ortaya çıkarmak için ana vatanım (işgal yönetimi) için yaptığım bir katkıdır” dediğini belirtti.

İslam karşıtlığı ve düşmanlığıyla bilinen Bacile’nin İslam’ı kanser olarak gösterdiği ve Hz. Peygamber (s.a.s)’in şahsiyetine dil uzattığı ve 5 milyon dolara mal olan filmi 100 Siyonist finanse etmiş.

Arap ülkelerinde başlayan gösterilerin önü alınamazken, Libya’daki Amerikan konsolosluğuna yapılan roketli saldırıda Amerikan Büyükelçisi hayatını kaybetti. Kahire’de ise Amerikan bayrağı indirildi.

Hz. Peygamber’e hakaret içeren filmi 100 siyonist finanse etmiştir Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık