İslami Davet

İslam ve İnkılab düşmanları asimetrik-psikolojik savaş yürütüyor

27 Eylül 2012 7:26

İslam inkılabı muhafızlar ordusu komutanı Tümgeneral Muhammed Ali Caferi, düşmanların İslam inkılabı etkilerini azaltmak için çalıştığını belirterek, bu yönde, sürekli olarak geçmişteki sözlerini tekrar edip duruyorlar diye konuştu.

Tümgeneral Muhammed Ali Caferi, bu gün İran’ın orta bölgelerinden Yezd şehrinde yaptığı konuşmasında, düşmanların, toplum içerisinde yaşanan bazı sorunları abartarak ve büyüterek, İslam inkılabının toplumu idare etmekte yetersiz olduğunu ve başarısız kaldığını göstermeye çalıştığını söyledi.

Tümgeneral Caferi açıklamasında, düşmanların, asimetrik-psikolojik savaş yürüttüklerini ve halkın inançları ve değerlerine yönelik saldırılarının da bu taktikler üzerinde yürütüldüğünü söyledi.

İslam inkılabı muhafızlar ordusu komutanı Tümgeneral Caferi açıklamasında, bu gün düşmanların, askeri yöntemlerle İran’a karşı üstünlük sağlayamadıklarını dolayısyla, İran’a yaptırımlar, ambargolar ve tehditlerle, İran’ı baskı altına almaya çalışıyorlar fakat, şimdiye kadar da bu alanda başarılı olamadıkları gibi, İslam inkılabını dünyaya mesajını ulaştırmakta yetersiz kalmışlardır diye konuştu.

Tümgeneral Caferi açıklamasında, siyonistlerin İslam inkılabına karşı yürüttükleri savaşta başarılı olmayacağını görünce şimdi, İslam inkılabının toplumu yönetmekte yetersiz olduğu ve sosyal sorunlara çözüm getiremediği propagandası yaptığını söyledi.

İslam ve İnkılab düşmanları asimetrik-psikolojik savaş yürütüyor Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık