Arapça - İngilizce Görüntülü DualarArapça Türkçe Görüntülü DualarEhl-i Beyt'ten DualarGörüntülü DualarGörüntülü Sahife i Seccadiyeİmam Zeynelâbidin'den DualarSahife-i Seccadiye

Sahife i Seccadiye-5 Kendisine ve Velayetini Kabul Edenlere Duası Türkçe Altyazılı

Değerli takipçilerimiz Sahife i Seccadiye-5 Kendisine ve Velayetini Kabul Edenlere Duası Türkçe Altyazılı Duasını ve hakkında bilgileri içeriğimizde bulacaksınız.

Sahife-i Seccadiye Nedir?

İmam Zeynalabidin(r.a)’in emevilerin en baskılı döneminde insanlara İslam’ın özünü verebilmek maksadıyla okuduğu dualardan müteşekkil kitabıdır ki hem Ehli Beyt’in ilminin ve maneviyatının tezahürüdür hem de Allah’a yakarış’ın nadide örneklerini içerir.

Sahife i Seccadiye-5 Kendisine ve Velayetini Kabul Edenlere Duası Türkçe Altyazılı

 

 

Sahife i Seccadiye-5 Kendisine ve Velayetini Kabul Edenlere Duası Türkçe Altyazılı Bu Dua İmam Zeynelabidin(r.a)’ın hem yalnızlığının ve garipliğinin en acı noktasında iken iman ve tevekkülünün en doruğunda olduğunu bizlere gösterir.

 

 

 

Allah’ım, bağışınla, bizi bağışta bulunanların bağışlarından müstağni kıl; ilişkilerini keserek bizi yalnızlığa itenlere karşı ihsan ve ikramınla bizi koru ki, senin bağışınla başka hiçbir kimseye rağbet etmeyelim ve senin lütuf ve fazlınla hiçbir kimsenin uzaklaşmasıyla yalnızlığa itilmeyelim.

Okuyan:Hüseyin Garayib
HD

İmam Seccad’dan muhteşem bir dua olan hazin duası aşağıda verilmektedir.

https://www.islamidavet.com/dualar/2015/07/28/imam-zeynelabidinin-muhtesem-hazin-duasi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu