GenelHaberlerSuriye

Siyonist şeyh Arur, Suriye’deki teröristlerin yenilgileri sonrası çılgına döndü

Siyonist şeyh Arur, Suriye’deki teröristlerin yenilgileri sonrası çılgına döndü. Konuşmanın tam metni: {Yemin ediyorum bu durum böyle devam ederse insanları daha çok cihada çağıracağım. ve cihada gitmeyenleri, çağrımı kabul etmeyenleri lanetleyeceğim. Benim kelamımı reddedenleri lanetleyeceğim. Benim kanım, onlardan(terörist) daha değerli değil. Bırakın beni öldürsünler, zaten istedikleri bu.
3 saatte tam 500 kayıp verdik. Bunu yapanlar Ümmet ve insanlık düşmanlarıdır. Lübnanlı müslüman kardeşlerime karşı hayal kırıklığı içindeyim. Nerdeydiniz? Neden Hizbullah’a ve canilere saldırmadınız? Onurunuz nerede? Dininiz nerede? Kardeşerinize desteğiniz nereden?
Şunu ilan ediyorum ki, her Lübnanlı Suriye’nin Kuseyr kentine gitmeli; Hizbullah ve canilere karşı mücadele etmeli. Cani ordu ve Hizbullah tarafından yapılacak katliamlardan önce bunu yapın.
Kardeşlerimiz fazla tedarikli değil fakat büyük bir birlikleri var. Allah’tan dileğim onlara(teröristlere) gerçekleşecek bir katliamdan önce büyük bir zafer versin. (Siyonist şeyh Adnan Arur, İslam ümmetinin ve mustazaflarının gururu, siyonist rejimin burnunu sürten Hizbullah’tan -haşa- Hizbuşşeytan olarak bahsetmiştir. Diğer konuşma metninde herhangi bir değişiklik yoktur.)
Ben Arap ülkelerinin Hizbullah’tan nefret ettiğini düşünürdüm. Bu doğru değilmiş. Bu yalan, Bu yalan. Bakın onlar nasıl da güneyden, kuzeyden, doğudan destekleniyorlar.}

Başa dön tuşu