Mısır

Mursi’nin Gerçek Yüzü “Hizbullah ve Suriye’ye eleştiri”

“Hakikatleri Görmek İstemeyip, At Gözlüğü Takanlar Yine de Kuduracaktır.”. “Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır”

Siyonist İsrail’i Güney Lübnan’dan Kovan, Gazze Direnişini Ağır Silah Ve Füzelerle Donatan,Suriye’nin Yıkılmasına Engel Olup İsrail’in BOP Planlarını Ayaklar Altına Alan Ve Allahın Kuran’da Övdüğü Hizbullah’a Edepsizce Saldıran Mursi; O Zamanlar Gazze’ye Saldıran İsrail’in Karşısında Durup “Gazzeyi Derhal Terk Et” Diye Neden Haykırmadı.Ve Haması Korumak İçin Neden Asker Yollamadı. Tam Aksine Gazze Tünellerini Suyla Doldurarak Tünel İçindeki Onlarca Hamas Mücahidinin Şehid Olmasına Neden Oldu.

Tarih O günleri de Unutmayacaktır….Sünni Görünümlü Münafıklar, Sünni Olan Haması Ve İslami Cihadı İsrail Saldırılarından Korumak İçin Neden Gönüllü Asker Olmadınız da Suriyeyi Yıkmak İçin Gönüllü Asker Oldunuz…

İşte Bu Hainlerin Akibeti Yine Kendi Hain Yöneticilerin Eliyle Ortadan Kaldırılır. Hizbullaha Dil Uzatan Tüm Münafıkların Akibeti Bu Hainden Daha Beter Olacaklarını Unutmamalıdırlar… “Vallahu Azizun Zun Tigam”

Başa dön tuşu