Arapça - İngilizce Görüntülü DualarEhl-i Beyt'ten DualarEhli-Beyt'e Dua ve TevessülGörüntülü DualarGörüntülü SalavatlarSalavatlar

Bereket Duası Meyamin Duası

Meyamin Duası

Bereket Duası Video

Dua Hakkında:Peygamberimize ve Ehli Beyte ve İmamlara Salat  ve Selam ayrı ayrı zikedilip Onlar hürmetine şefaat dileme duasıdır.Alt yazı İngilizcedir(English subtitles)
Okuyan: Ebuzer El Helvaci

Bereket Duası toplumumuzda rızık duası olarak da bilinmektedir. İnsanların rızık ve bereketlerinin artması için yapmış oldukları bereket duaları, bir karıncanın yağmur yağması için yapmış olduğu duadan oluşmaktadır. Bu nedenle karınca duası olarak da adlandırılmaktadır. İş yeri ve evlerimizde bereket duası bulundurmamız faydalı olacaktır. Her duada olduğu gibi bu dua içinde şunu unutmamalıyız ki her şey Yüce Rabbimizin elindedir O dilerse her şey mümkün olur yapmış olduğumuz dualar sadece birer aracı hükmündedir. Dua ettikten sonra her istediğimizin hemen kabul edileceği hatasına düşmemeliyiz.

Bereket Duası

Dilerseniz sitemiz üzerinden sizin için faydalı olabilecek Nazar Duasını da okuyabilirsiniz.
https://www.islamidavet.com/dualar/nazar-duasi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu