Bahreynİran

14 Şubat Koalisyonu: İran halkı, başarılı seçimler yaparak uluslararası komploları bozguna uğrattı

Bahreyn 14 Şubat Devrimci Gençlik Koalisyonu, Seyyid İbrahim Reisi’yi seçim zaferinden dolayı kutladı ve İran halkının, demokratik seçimleri engellemek için İran İslam Cumhuriyeti’ne karşı sistematik uluslararası komploları alt ettiğini vurguladı.

Fars Haber Ajansı’na göre; Bahreyn 14 şubat Devrimci Gençlik Koalisyonu, yayınladığı bildiride, her şeyden önce, İran cumhurbaşkanlığı seçimlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi ve korona şartlarında destansı ve benzersiz bir seçim gerçekleştirmesinden dolayı İslam inkılabı rehberi ve İran halkını tebrik etti.

Bahreyn 14 şubat devrimci gençlik koalisyonu, İran halkının tam bir güven ve inançla karar verdiğini ve önümüzdeki dört yıl boyunca bir sonraki cumhurbaşkanını özgür iradesiyle seçtiğini vurguladı.

Bahreyn’deki 14 Şubat Devrimci Gençlik Koalisyonu’nun bildirisinin sonunda şu ifadelere yer verildi: Bahreyn’deki 14 Şubat Devrimci Gençlik Koalisyonu olarak, İran’ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Sayın İbrahim Reisi’yi tebrik ediyor, Yüce Allah’tan kendisini başarılı kılmasını diliyoruz.

Başa dön tuşu
Bugün 28 Ocak 2022 (14) içerik yüklenmiştir.