İslami Davet

Suriye

19 Mart 2018 19:37

Askeri bir kaynak Şam ve kırsalında sivil vatandaşları gaddar füzelerle hedef alan Nusra Cephesi ve müttefikleri diğer radikal teröristlere karşı Doğu Ğuta’da operasyonlarını başarıyla sürdürdüklerini belirtti. Kaynak Suriye ordu birliklerinin Sakba ve Kfarbatna beldelerini kurtarıp bu beldelerde mevzilenmeleri ardından bugün sabah saatlerinde Hezza Beldesindeki radikal teröristlere karşı geniş ve yoğun operasyonlarda bulunduklarına dikkat çekti. Kaynak Suriye ordu birliklerinin terörden kurtardıkları beldelerde vatandaşların...

19 Mart 2018 19:32

Şam İl Emniyet Müdürlüğünde bir yetkili SANA’ya açıklamasında Doğu Ğuta’da bulunan teröristlerin Şam ve kırsalının muhtelif bölgelerine gelişigüzel füze saldırılarını sürdürdüklerini belirtti. Yetkili başkentin sivil yerleşim alanlarından Düveylia ve Şağur bölgelerine düşen terör füzeleri sonucunda 5 sivil vatandaşın yaralandığını kaydetti.

18 Mart 2018 20:38

Yıllardır terör örgütlerin zulmünden kurtulmalarıyla onlara geçmiş olsun dileklerini ileten Beşşar Esad; vatandaşların yoğun sevgisi ve coşkusuyla karşılandı. Terörden kurtulmanın sevinci ve Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar Esad ile bir araya gelmekten duydukları sevinci sloganlarla ifade eden vatandaşlar; el Esad ve Suriye ordusu adına sloganlar attı. Vatandaşlar Suriye Ordusunun kendilerini en iyi şekilde karşıladıklarını ve tüm temel gereksinimlerini temin ettiklerini ifade ettiler.

18 Mart 2018 18:56

Suriye Cumhurbaşkanı Beşşar el Esad bugün Şam kırsalı Doğu Ğuta’da radikal terör örgütlere karşı savaşan ordu birliklerini ziyaret ederek ön cephede operasyonların seyrini inceledi. Ön cephede Nusra Cephesi ve müttefikleri diğer radikal terör örgütlere karşı savaşan kahraman askerlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı el Esad; ordu birliklerinin radikal teröre karşı zaferleri ve bu teröristlerin işverenleri yabancı güçlerin Suriye ve halkına karşı planlarını...

18 Mart 2018 14:48

İran Desteğiyle Suriye Ordusu İle Hizbullah Mücahidleri 80 Ülkenin Profesyonel Ordularını Doğu Guta Bölgesinde Ezmeye Devam Ediyor. Suriye Ordusu İle Hizbullah Mücahidleri Doğu Guta’nın Sakba Beldesini 80 Ülkenin Profesyonel Ordularının İşgalinden Kurtardı. Çıkan Çatışmalarda Yüzlerce Teröristin İmha Edildiği Bildirildi. (İSLAMİ DAVET)

18 Mart 2018 14:21

Suriye Ordu birliklerinin 2012 yılından beri Şam kırsalı Doğu Ğuta’da teröristlerin saldırı, gasp ve dayatmalarına maruz kalan masum sivilleri kurtarma çabaları kapsamında 17 Mart Cumartesi günü 30 binden fazla vatandaş tahliye edildi. İnsani koridorlardan tahliye edilmeleri ardından geçici ikamet merkezlerine aktarılan vatandaşlar Suriye ordusunun er ya da geç kendilerini terörden kurtaracağı konusunda hiçbir zaman umutlarını yitirmediklerini ifade etti. Radikal teröristlerin bulundukları vahşetleri...

18 Mart 2018 10:56

Suriye ordusu Doğu Guta'nın Haresta bölgesinde 24 saatlik ateşkes ilan etti. Suriye'den alınan haberlere göre, Suriye ordusu, tek taraflı olarak ve sivillerin can güvenliğinin korunması için Doğu Guta'nın Haresta bölgesinde 24 saatlik ateşkes ilan etti. Bu arada radikal teröristlerin yıllardır silah zoruyla tutup canlı kalkan olarak kullandıkları masum sivil vatandaşların belirlenen insani koridorlar aracılığı ile tahliyeleri devam ediyor. SANA muhabiri ordu...

17 Mart 2018 20:58

İran Desteğiyle Suriye Ordusu İle Hizbullah Mücahidleri Doğu Guta'nın Rayhan Beldesini 80 Ülkenin Profesyonel Ordularının İşgalinden Kurtardı. Belde İçlerinde Teröristlerce Döşenmiş Bubi Tuzaklı Bombaların İmhasına Başlandı. Gösterilen Haritadaki Siyah Yerler Kurtarılan Son Bölgelerdir. Kafr Betna Beldesi İse Az Önce Kurtarılarak Siyaha Büründü (İSLAMİ DAVET)

17 Mart 2018 20:40

İran Desteğiyle Suriye Ordusu İle Hizbullah Mücahidleri 80 Ülkenin Profesyonel Ordularını Doğu Guta Bölgesinde Ezmeye Devam Ediyor. Suriye Ordusu İle Hizbullah Mücahidleri Doğu Guta'nın Kafr Betna Beldesini 80 Ülkenin Profesyonel Ordularının İşgalinden Kurtardı. Çıkan Çatışmalarda Yüzlerce Teröristin İmha Edildiği Bildirildi. Belde İçinde Ufak Çaplı Çatışmaların Sürdüğü Bildirildi. (İSLAMİ DAVET)

17 Mart 2018 16:16

Doğu Guta'nın Kefer Betna Beldesinde Kuşatmayı Delemeyen Feylak El Şam Teröristlerinden 15 Kişi Suriye Ordusu Ve Müttefik Kuvvetlerine Teslim Oldu, Teslim Olmayıp Çatışmaya Giren Feylak El Şam Teröristlerinden 35 Kişi de Öldürüldü. (İSLAMİ DAVET)

17 Mart 2018 15:09

Suriye Ordusunun Kontrolünde Yer Alan Hama Kırsalındaki Kurnaz Beldesine Türkiye Ve ABD Yapımı Zırhlı Araçlarla Saldıran Teröristlerin Saldırısını Geri Püskürten Suriye Ordusu Ve Müttefikleri Aralarında Onlarca Terör Komutanlarında Bulunduğu Yüzlerce Teröristi Öldürdü, Türkiye Ve ABD Ordusuna Ait En Az 7 Adet Askeri Zırhlı Aracı da Ganimet Aldılar. (İSLAMİ DAVET)

Toplam 1.868 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »
Yukarı Çık