Bahreynİşgalci İsrail Rejimi

Bahreyn 14 Şubat hareketinden Siyonistlere uyarı

Bahreyn 14 Şubat hareketi, Siyonistlerin Bahreyn topraklarında her türlü varlığı konusunda uyarıda bulundu.

Maname Post internet sitesinin bildirdiğine göre Bahreyn 14 Şubat hareketi yayınladığı bildiride Bahreyn halkının geniş çaplı gösterilerinin, Bahreyn halkının üniter İslami ümmetin kurulması yönünde sabit tutumlarının göstergesi olduğuna vurgu yaparak, Maname’nin bir direniş kenti olarak Siyonist rejimle asla ilişkilerin normalleşmesini istemediğini belirtti.

Siyonistlerin Filistin, Lübnan, Suriye ve diğer Arap ve Müslüman ülkelere karşı en feci cinayetleri işlediğine dikkat çekilen bildiride, Bahreyn halkının İslami Ümmetin çıkarlarının korunması yönünde hiçbir zaman ihmalkar davranmayacağı vurgulandı.

Bilindiği üzere Siyonist rejimin siyasi ve ticari heyetinin Bahreyn’de düzenlenen uluslararası ekonomi konferansına katılımının iptal edildiğinin bildirilmesine rağmen, Siyonist rejim heyetinin söz konusu konferansa katıldığı duyuruldu.

Siyonist rejim heyeti, Bahreyn geneli Korsan İsrail rejimiyle ilişkilerin normalleştirilmesine karşı protesto gösterilerine sahne olduğu bir sırada gerçekleşti.

Başa dön tuşu
Kapalı