İranFilistinİşgalci İsrail Rejimi

Besic Mustazaflar Kurumu başkanı: Dünya çok yakın zamanda siyonist rejim İsrail’in çöküşünü görecektir

Besic Mustazaflar Kurumu başkanı general Gulamrıza Süleymani, dünyanın yakında Siyonist rejimin sonunu göreceğini söyledi.

General Süleymani, ”Bugün isabetli ve büyük ölçekli füzelerin yağmuru ve iddia edilen Demir Kubbe sistemine rağmen tüm Siyonist havalimanlarının kapatılması Kudüs operasyonları ve İslam Devrimi’nin devamının nişanesi olduğunu söyledi. 

General Süleymani, “İslam dünyası halkı zaferi tescil ettirecek ve Siyonist rejimin sonu İslam Devrimi Rehberi’nin buyurduğu esas üzerine Allah’ın izniyle gerçekleşecek ve bu duruma şahit olacağız” dedi.

General Süleymani, İmam Humeyni’nin  (ra) İslam Devrimi, İslam dünyasının yolunu değiştirdiğini ve insanlığın yolunun da değiştiğini belirterek; ”İslam Devrimi’nin zaferi ile insanlık barış ve özgürlük yolu da değişti.” dedi. 

(Bu arada İran Genelkurmay Başkanı Tümgeneral Muhammed Bakıri, abluka altındaki Gazze’de direniş gruplarının Siyonist Rejim’e karşı elde ettiği zafer dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı.

Gazze’de direniş gruplarının Siyonist Rejim’e karşı elde ettiği zaferden dolayı Filistin’i tebrik eden Tümgeneral Bakıri’nin açıklamasında, “İşgalcilerin ömrü ve utanç verici hayatı Filistinli mücahitlerin iradesine bağlıdır. Sahanın kaderini belirleyen taraf İslami direniş gruplarıdır.” denildi.)

Başa dön tuşu
Bugün 30 Temmuz 2021 (20) içerik yüklenmiştir.