Filistinİşgalci İsrail Rejimi

“Dönüş Yürüyüşleri Filistin’i İşgalden Kurtarma Yolunda Bir Strateji Olmuştur”

Filistin Yasama Meclisi’nin Birinci Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Bahr, dönüş yürüyüşlerinin Filistin’i işgalden kurtarma yolunda bir strateji olduğunu dile getirerek, bu yürüyüşlerin ve geliştirilmesi için çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Dr. Ahmed Bahr, Nekbe’nin 71. yıldönümü münasebetiyle dün (15 Mayıs Çarşamba) milyonluk Büyük Dönüş Yürüyüşü’ne iştiraki esnasında yaptığı açıklamada Filistin halkının direniş safında birlik oluşturduğunu, Ortak Eylemler Odası’nda bütün direniş gruplarının bir araya geldiklerini bunun da siyonist düşmanı ve gerek bölgesel gerekse uluslararası alanda onun arkasında koşturanları, onunla ilişkileri normalleştirmeye çalışanları kızdırdığını ifade etti.

Dr. Bahr, Ortak Eylemler Odası’nın son çatışma sürecinde siyonist düşmanın güvenlik yönünden, siyasi ve iktisadi açıdan rahatını kaçırdığını vurgulayarak şöyle dedi: “Bu bizim en başta Allah’a sözümüzdür ve Filistin halkına sözümüz de budur. Filistin işgalden kurtarılıncaya kadar şehitlerimizin kanlarına vefa göstermemiz gerekiyor.”

Başa dön tuşu
Bugün 26 Ocak 2022 (19) içerik yüklenmiştir.