İşgalci İsrail RejimiFilistin

General İsmail Kaani’den Kassam Komutanı’na mektup: Düşman ile mücadelede yeni aşama başlamıştır

İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Tuğgeneral İsmail Kaani, Hamas’ın askeri kolu İzzeddin Kassam Tugayları Komutanı Muhammed ez Zeyf’e yazdığı mektupta, düşmana karşı mücadelede yeni bir aşamanın başladığını belirtti.

Komutan Kaani mektubunda, Kudüs’ün muzaffer olacağını belirterek, Kassam Tugayları Komutanı’na hitaben, “Siz ahdinize vefa ettiniz ve gasıp düşmana korku, yenilgi ve zilleti tattırdınız.” diye yazdı.

Tuğgeneral Kaani mektubunun devamında, “Direnişi kucaklayan ve irade ve sebatla düşmanın barbarlığı karşısında dik duran onurlu Gazzeliler’i selamlıyorum” ifadesini kullandı.

Komutanı Kaani ayrıca, Filistin milletinin tüm dünyaya yaşamakta olup, haklarının unutulmasına izin vermeyeceklerini kanıtladıklarını vurguladı.

İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamanei’nin düşmanın yok oluşu için geri sayımın başladığı ve asla durmayacağını belirttiğine dikkat çeken Komutan Kaani, direnişin kan ve ateşle yazıldığını, düşmanın ağır yanıt almadan Kudüs’ü izole edemeyeceğini kaydetti.

Başa dön tuşu
Bugün 30 Temmuz 2021 (20) içerik yüklenmiştir.