Filistinİranİşgalci İsrail Rejimi

General Selami: Siyonistlerin vur kaç dönemi sona erdi

İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusu General Hüseyin Selami Filistin’in daha güçlendiğini belirterek, artık siyonistlerin vur kaç dönemi sona erdiğini vurguladı.

Russia El Yom haber kanalına konuşan İslam İnkılabı Muhafızlar Ordusu Başkomutanı General Selami, siyonistler artık onların vur kaç dönemi sona erdiğini ve Filistinliler daha da güçlendiğini bilmeleri gerektiğini belirtti.

General Selami, bugün yeni bir Filistin şekillendiğini, son savaş da çok daha güçlü bir Filistin’i siyonist rejimin hesaplarına dayattığını, Filistin günden güne daha da güçleneceğini vurguladı.

General Selami ayrıca, İran’da cumhurbaşkanlığı seçimlerine işaret ederek, İran milleti İslam İnkılabı Lideri Ayetullah Hamanei’nin tasviyeleri üzerine seçimlere geniş çapta katılma çağrısına lebbeyk diyeceklerini kaydetti.

General Selami, seçimler sadece cumhurbaşkanını seçmek için olmadığını, seçim sandıklarına atılan her oy, istikbar güçlerinin kalbine vurulan bir füze misali olduğunu ve İslami İran’ı istikbara karşı kutsal savaşta muzaffer ettiğini ifade etti.

Başa dön tuşu
Bugün 30 Temmuz 2021 (20) içerik yüklenmiştir.