Filistinİranİşgalci İsrail Rejimi

İran Silahlı Kuvvetleri: Kahraman Gazze ve Filistin Düşmanı Aciz Etti

İran silahlı kuvvetleri İSK bir bildiri yayımlayarak, Kudüs Kılıcı savaşında hak cephesinin batıl cephesine karşı zaferini kutladı. İSK bildiride, bugün muktedir ve mazlum Filistin ve kahraman Gazze, düşmanı aciz ettiğini vurguladı.

İSK Cumartesi günü yayımladığı bildiride şu ifadeleri kullandı:

Mazlum Filistin milletinin kutsal kıyamının devamında gerçekleşen Kudüs Kılıcı savaşı bir kez daha gaspçı siyonist rejimi geri adım atmaya ve kaçıncı kez hezimete zorladı ve işgalci rejimin örümcek ağı Demir Kubbesi, direnişin nokta vuruşu yapan füzeleri ve radarlara yakalanmayan İHA’ları karşısında her zamankinden daha da aciz ve güçsüz bir şekilde eli kanlı rejimin hamisi olan patronlarına da büyük bir utanç yadigar bıraktı. Bugün Filistin ve direnişin Hürremşehir’in kurtuluşu arifesinde zaferini kutlaması, İran İslam inkılabının bölge genelinde ilham kaynağı olan direniş, fedakarlık ve zafer mesajını ve direnişin zalimlere ve gaspçılara karşı zaferini müjdelediğini ortaya koymuştur. Nitekim mazlum Filistin milletinin siyonist düşmanla 12 günlük savaşta zafer kazanması, hakkın batıla karşı zafer kazanacağı yönündeki ilahi vaadin gerçek olduğunu ispat etti.

İSK mesajında şu vurgu yapıldı:

Son muzaffer savaş, direniş grupları gaspçılarla savaşta ve siyonist rejimin zorbalığına karşı direnişte yeni bir merhaleye geçtiğini ve bu direniş nihai zafer ve Kudüs kurtuluncaya dek devem edeceğini, Filistin’de direniş ve vahdetin devam etmesi ile birlikte zalim rejimlerin yok olma zamanı yaklaştığını göstermiştir.

Başa dön tuşu
Bugün 30 Temmuz 2021 (20) içerik yüklenmiştir.