AmerikaDünyaHaberlerİranOrtadoğu

Irkçı İsrail Başbakanı’nın ABD Başkanı ile görüşmesinde Nükleer Anlaşma’yla ilgili yeni iddiası

İşgalci Siyonist rejimin Başbakanı, Washington’da ABD Başkanı ile yaptığı görüşmede Nükleer Anlaşma’ya açıkça karşı çıkmayacağını iddia etti.

işgalci Siyonist rejimin Başbakanı Naftali Bennett, ABD Başkanı Joe Biden ile Washington’da yaptığı görüşmede, ABD’nin Nükleer Anlaşma’ya dönmesine karşı olmasına rağmen, geçmişteki Netanyahu hükümetinin  yaklaşımının yanlış olduğunu zira kendilerinin bu anlaşmaya açıkça karşı olmadıklarını bildirdi.

Washington’dan ayrılmadan önce İsrail Başbakanı, İran’ın nükleer programı hakkındaki iddialarını yineledi ve ABD Başkanı ile bir anlaşma yaptığını duyurdu.

İki kez gecikmeden sonra, ABD başkanıyla bir araya gelen ırkçı İsrail başbakanının bu toplantısında Biden’ın uyuması ise gündem oldu.

Bu arada bazı göstericiler Bennett’in Washington ziyareti üzerine yürüyüş yaptılar ve  ABD başkanının bir apartheid rejimini aktif olarak desteklediğine dair sloganlar attılar.

Protestocular ırkçı İsrail rejimi başbakanının ABD ziyaretinin barışa yönelik olmadığını bildirerek, siyonist rejimi, Filistin halkına yönelik cinayet ve işgalden dolayı kınadılar.

Başa dön tuşu
Bugün 15 Haziran 2024 (29) içerik yüklenmiştir.