Filistinİşgalci İsrail Rejimi

Irkçı rejim İsrail’de koronavirüsün bir başka yeni mutasyonu ortaya çıktı

Terör rejimi İsrail’de koronavirüsün daha hızlı yayıldığı mutasyona uğramış yeni bir türü daha ortaya çıktı. Haber Yediot Ahronot gazetesi tarafından yapıldı.

Irkçı rejim İsrail Askeri İstihbarat Şubesinin (AMAN) hazırladığı raporda, işgal topraklarında tespit edilen virüsün yeni mutasyonu çok daha hızlı yayılıyor.

ırkçı rejim sağlık bakanı, şu ana kadar İngiltere ve Afrika kaynaklı olmayan mutasyona uğramış 5 vakanın görüldüğünü söyledi.

Terör rejimi İsrail’de, COVID-19’a yakalanıp iyileşmiş ya da aşılanmış olsalar da tüm yurt dışından gelenlerin yeniden karantina altına alınması gerektiğinin zorunlu olduğu vurgulandı.

Çeşitli ülkelerde COVID-19’un yeni mutasyonlarına rastlandığına işaret edilen raporda, bunları kontrol etmenin oldukça zor olduğunun altı çizildi.

Başbakan Binyamin Netanyahu’nun, Sağlık Bakanlığı ve hükümete bağlı Ulusal Güvenlik Konseyi üyeleriyle, İngiltere’de ortaya çıkan yeni mutasyonun yaygınlaşması nedeniyle Tel Aviv’deki Ben Gurion Havalimanı’nın iki hafta süreyle geliş gidişlere kapatılması konusunu görüşeceği belirtildi.

ırkçı İsrail’de bu zamana kadar koronavirüsten kaynaklı 4361 kişi hayatını kaybetti.

Başa dön tuşu
Bugün 02 Mart 2021 (22) içerik yüklenmiştir.