DünyaAsyaFilistinİşgalci İsrail Rejimi

İslami Cihad, Siyonist düşmanı devam eden suçlarının sonuçları konusunda uyardı..

Filistin’deki İslami Cihat Hareketi bugün, Çarşamba günü, Siyonist düşmanın, Filistin halkını sistematik bir serinin parçası olarak, kararlılıklarını ve özgür iradelerini baltalamak için hedef almaya devam ettiğini ve düşmanı suçlarının sonuçları konusunda uyardığını doğruladı.

Cihat Hareketi, yaptığı açıklamada, işgal altındaki Batı Şeria’nın Nablus’un kuzeybatısındaki Burka köyünde geçen hafta hain işgalciler tarafından vurulması sonucu hayatını kaybeden kahraman şehit Ahmed Hikmet Seyf’in (23 yaşında) yasını tuttu .

Hareket, düşmanı, büyüklüklerine ve çirkinliklerine uygun olarak, devrimcilerin ve halkımızın Mücahidlerinin kontrolsüz geçişine izin vermeyecekleri sürekli suçların sonuçları konusunda uyardı .

Ve direnişin etrafında toplanma ve çalınan hakkı geri alma ve kutsanmış toprakları işgalcilerin pisliğinden arındırma yeteneğine sahip tek seçenek olan tüm temas ve çatışma noktalarında direniş eylemini artırma çağrısında bulundu .

Hareket, şehidin ailesine ve sevenlerine en içten taziye ve taziyelerini sunarken, Allah’tan kendilerine sabır ve teselli ilham etmesini ve Kıyamet Günü’nde onlara şefaatçi olmasını diler, onun kanı gaspçıları yakan bir ateş ve bir nur olmasını dileriz..

Başa dön tuşu
Bugün 02 Aralık 2022 (21) içerik yüklenmiştir.