Haberler

Komutan Selami: İslam toprakları, ehilsizlerin cirit atma alan değil

Devrim Muhafızları Genel Komutanı Tümgeneral Hüseyin Selami, İslam topraklarının ehilsizlerin cirit atma alanı olmadığını belirtti.

Hurremşehir’in işgalden kurtarıldığı hş. 3 Hordat günü dolaysıyla Zahidan kentinde düzenlenen bir merasimde konuşan Komutan Selami, Müslüman gençlerin kafirler ve müşriklerin kendilerine galebe çalmasına izin vermeyeceğini ifade etti.

Gönüllü seferberleri güçlendirmekle İran ve İslam düşmanlarının çirkin politika ve sızma çalışmaları karşısında durup, Siyonist rejimin planları suya düşürmenin mümkün olduğunu söyleyen Komutan Selami, Hurremşehir, Beytül-Mukaddes ve son olarak Filistin’de Kudüs Kılıcı operasyonlarının Yüce Allah’ın yardımıyla gerçekleştiğini kaydetti.

Tümgeneral Selami, tüm batıl güçlerin 8 yıl süren savaş boyunca Baas rejiminin yanında durup, açık şekilde ona destek vermesine rağmen İran’ın, cihatçi gençlerinin yardımıyla savaşta zafer kazandığını vurguladı.

İran İslam Cumhuriyeti Ordusu Genel Komutanı Tümgeneral Musevi de 3 Hordat Günü dolaysıyla yaptığı açıklamada, bu günün Kutsal Savunma tarihinde dönüm noktası olduğunu belirtti.

Başa dön tuşu
Bugün 03 Aralık 2021 (25) içerik yüklenmiştir.