İranİşgalci İsrail Rejimi

Komutan Selami: Şehit Seyyad Hüdai’nin intikimanı düşmanlardan alacağız

Devrim Muhafızları Ordusu Genel Komutanı Tümgeneral Hüseyin Selami, Şehit Seyyad Hüdai’nin en alçak insanlar yani İsrailliler tarafından şehit düştüğünü belirterek, ”İnşallah onun intikamını düşmanlardan alacağız” dedi.

Şehit Hüdai’nin ailesi ile görüşen Tümgeneral Selami, ”Siyonistler tarafından şehit edilen şehitler, büyük ve ulu sayılıyorlar, zira en kötü insanlar tarafından şehadete erişmişler ve inşallah Şehit Hüdai’nin intikamını düşmanlardan alacağız. Bu tür şehadetler, İslam’ın gücüne güç katıyor, zira İslam ilk baştan şehadetle ayakta kaldı ve İmam Hüseyin ile diğer İmamların şehadeti olmasaydı İslam da bugün var olamazdı” değerlendirmesinde bulundu.

Şehit Hüdai’nin şehit düşmesinden önce Ordu’da sadece bir Şehit Seyyad’a sahip olduklarını kaydeden Komutan Selami, ”Böylece Devrim Muhafızları da bir Şehit Seyyad’ına kavuştu. Bu iki şehidin şehadet yöntemi, birbirine benziyor. Kum’a gittiğimde herkes Şehit Hüdai’nin intikamını almamızı istediğini ifade ediyordu.” diye konuştu.

Şehit Hüdai’nin küresel bir isim haline geldiğine dikkati çeken Tümgeneral Selami, ”Daha önce kimse onu tanımıyordu, ancak Allah’ın izniyle dünyada bir patlama oldu ve Şehit Hüdai dünyanın zirvesinde bir güneş gibi parladı. Tüm şehitlerimiz değerlidir ancak Şehit Hüdai öyle bir şehit düştü ki insanı kendine çekiyor” diye ekledi.

Başa dön tuşu
Bugün 27 Eylül 2022 (17) içerik yüklenmiştir.