ÇinİranTürkiyeUzakdoğu

Kuzey Kore Liderinin ilk görüntüleri çıktı..Çinin de bu hengamede Kuzey Kore sınırına asker yığıp,küçük bir çatışma da yaşanmış olması..

Kuzey Kore Lideri Kim JongUn ilk görüntüleri ortaya çıktı.Ölmesini bekleyen emperyalist güçler ,hergün değişik hayallerle yatıp-kalkarken.hayallerini boşa çıkartan ilk görüntüler de piyasaya çıktı..

Babasının ölümünden sonra bile emperyalist karşıtlığı çizgisinikoruyan Kuzey Kore Lideri Kim JongUn ,bu çizgisinden dolayı Türkiye,Çin ve Rusya tarafından ,ABD karşı yaptığı füze denemeleri kınanmış ,böylece ABD karşıtı gözükenlerin bile ABD için kalplerinin attığını dünya anlamıştı.

Bunu doğrular mahiyette son 1 hafta içinde gelişen yeni olay , hiç bir haklı gerekçe ileri sürülmeden Çin tarafından yapılmıştı.

Dünya sözde kontrollü corona virüsü ile mücadele ederken Çinin bu hengamede ABD ye hizmet mahiyetinde Kuzey Kore sınırına asker yığıp,küçük bir çatışmanın da olması.,emperyalist güçlerin aslında tek vucut olduğunu bir defa daha gözler önüne sermiş oldu.Onlarca askeri uzmanla korenin yanın da olan İran,siyonizmin hizmetçilerinin kore yarımadasındaki planlarını da bertaraf edecektir..inşaallah…

Başa dön tuşu
Bugün 17 Haziran 2024 (17) içerik yüklenmiştir.