İran

Milletvekilleri istihbarat bakanlığını takdir etti.

İslami Şura Meclisi milletvekilleri, İslam inkılabı karşıtı Düşman planlarını keşfetmek ve etkisiz hale getirmekteki çalışmalarını takdir ettiler.

İran istihbarat bakanlığı yaptığı açıklamada, güvenlik güçlerinin hüseyni matem grupları arasında terör operasyonları düzenlemek isteyen IŞİD üyesi tekfirci-siyonist 10 teröristi tutukladıklarını duyurdu.
Muhabirimizin bildirdiğine göre milletvekilleri yayınladıkları bildiride, güvenlik güçlerinin keskin gözlerinin muharrem ayınca ve hamasi hüseyni hareketten etkilenerek, İslami İran’ın kör düşmanlarının komplosunu keşfederek, İran halkına karşı her türlü hasmane ve sabotaj girişimden önce komplolarını etkisizleştirdikleri belirtildi.
Bildiride ayrıca şöyle denildi: İran halkının düşmanları bilsinler ki başlarındaki hile ve komplu, isimlerinin belli olmayan inkılapçı mücahitlerin inkılapçı ve sessiz cihadı ile karşılaşacaktır.
Milletvekilleri, istihbarat bakanlığı’ndaki güvenlik güçlerinin, özellikle sabotaj eylemlerin önlenmesi ve Mossad casuslarının tutuklanması konusundaki son eylemlerini takdir ederek, küresel istikbarın fitnesine güçlü tepki verileceğini vurguladılar.

Başa dön tuşu
Bugün 19 Haziran 2024 (12) içerik yüklenmiştir.