AmerikaDünyaEkonomiGenelİranVenezuela

Reisi öncülüğünde Venezuela’daki iki İranlı otomobil şirketinin üretim hattı yeniden açıldı..

Reisinin Venezualaya yaptığı resmi ziyaretinin ikinci gününde , yerel saatle Salı sabahı, Venezuela’da yıllar sonra yeniden canlanan iki İranlı otomobil şirketinin üretim hattını ziyaret etti.

Bu amaçla düzenlenen fuarda, Venezuela’da uzun yıllar sonra üretim ve ihracat hattını yeniden açan “TRAKTÖR SANAYİ” ve ”  SAİPA” firmalarının ürünlerinden bir bölüm sergilendi .

İranın Venezualadaki traktör fabrikasının üretim kapasitesi yılda 1.200 traktör ve binlerce Venezuelalı çiftçi bu şirketin ürünlerini almak için sıraya girdi .

İran Cumhurbaşkanı bu sergiyi ziyareti sırasında 9 yıl kapalı kalan traktör fabrikasının ve 7 yıl kapalı kalan otomobil fabrikasının yakın zamanda engellerin kaldırılarak yeniden canlandırılması talimatını verdi .

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Raisi, Venezuela’nın başkenti Karakas’ta  düzenlenen İran Başarıları Bilim ve Teknoloji Sergisi ziyaret ederek , çeşitli pavyonlarını inceledi .

Raisi, Venezüella’ya yaptığı resmi ziyaretin ikinci gününde, İranlı bilgi şirketlerinin daha geniş bir şekilde varlığını kolaylaştırmak ve Venezüella’nın yeteneklerinden daha fazla yararlanmak için bilgi şirketlerindeki ve İranlı özel şirketlerdeki aktivistlerin başarılarının sergilendiği sergiyi inceledi. pazar _

Bu fuarda ilaç, tıbbi malzeme, tarım, hayvancılık ve diğerlerini üreten özel şirketler, Venezüella pazarında sundukları son başarılarını ve ürünlerini sergilediler..

Başa dön tuşu
Bugün 30 Kasım 2023 (24) içerik yüklenmiştir.