Filistinİşgalci İsrail Rejimi

Siyonist Netanyahu’nun oğlunun sosyal paylaşım sayfaları engellendi

Siyonist rejim Başbakanı Benyamin Netanyahu’nun oğlu Yair’in İsrail halkını siyonist parlamenterlerden birinin evinin önünde protesto eylemi düzenlemeye davet etmesi üzerine, facebook, twitter ve instagram siteleri Yair’in hesaplarını engelledi.

Facebook, twitter ve instagram sosyal paylaşım siteleri Cuma günü siyonist Başbakan Benyamin Netanyahu’nun oğlu Yair’in bu sitelerde sayfasını İsrail halkını siyonist parlamenterlerden birinin evinin önünde protesto eylemi düzenlemeye davet etmesi üzerine askıya aldılar.

Benyamin Netanyahu’nun oğlu Yair yaptığı açıklamada, İsrail halkını Neftali Bennett liderliğindeki partinin üyelerinden Urbah’ın evinin önünde protesto eylemi düzenlemeye davet etmesi üzerine facebook ve twitter hesabını 24 saat ve instagram da 12 saat sayfalarını engellediğini belirtti.

Benyamin Netanyahu liderliğindeki Likud partisi Urbah’ı Yair Lapid ve Neftali Bennett’in kurduğu koalisyon kabinesine olumlu oy vermekten vaz geçirmeye çalışıyor.

Bu doğrultuda Benyamin Netanyahu’nun oğlu Yair facebook ve twitter kurallarına aykırı bir şekilde Urbah’ın evinin adresini sayfasında yayınladı.

İsrail’de Bennett ve Lapid ittifakı Benyamin Netanyahu’nun 12 yıllık başbakanlığını sonlandıracağı belirtiliyor.

Başa dön tuşu
Bugün 03 Mart 2024 (14) içerik yüklenmiştir.