Avrupaİran

Terörü aklamak; Berlin’in insan hakları stratejisi

Yargı Erki insan hakları merkezi sekreteri Ali Bakıri Keni, terörü aklamak, Almanya devletinin insan hakları stratejisi olduğunu belirtti.

Pazartesi günü twitter hesabında yaptığı açıklamada Berlin yönetiminin münafıklar terör örgütünü tanıma eğilimini eleştiren Bakıri Keni şu ifadeleri kullandı:

Almanya yönetimi teröristlere dokunulmazlık vermek yerine münafıkları cezalandırmak için Norenberg gibi mahkemeleri kurması gerekir. Acaba terörü aklamak, Berlin’in insan hakları stratejisi midir?

Yargı Erki insan hakları merkezi sekreteri Bakıri Keni açıklamasında münafıklar tarafından diri diri ateşte yakılarak katledilen üç yaşındaki bir kız çocuğunun fotoğrafını paylaştı.

Üç yaşındaki Fatıma Sadat Talagani’nin ebeveyni yerel bir radyo kurmuş ve kültürel programlar yapıyordu. Fatıma’nın ebeveynini hedef alan münafıklar ailenin kaldığı evi ateşe vererek üç yaşındaki mazlum Fatıma’yı şehit ettiler.

Fakat ne var ki başta Almanya ve Fransa olmak üzere, Avrupalı politikacılar münafıkların bu tür cinayetlerine göz yumarak terör örgütü ile teamüllerde bulunuyor ve onları koruma altına alıyor. Geçenlerde de Almanya parlamentosunun bazı eski üyeleri münafıkların çevrim içi yöntemi ile düzenledikleri seminere katılarak insan hakları hakkında konuşma yaptılar.

Başa dön tuşu
Bugün 27 Kasım 2021 (19) içerik yüklenmiştir.