İranFilistinİşgalci İsrail Rejimi

Tuğamiral Seyyari: Siyonist rejimin dibe vuran çöküşü sürüyor

İran İslam Cumhuriyeti Ordusu Koordinatör Yardımcısı, Siyonist rejim İsrail’in her geçen gün daha bir çöküş sürecinde ilerlediğini söyledi.

Genç Gazeteciler Kulübü’ne göre İran İslam Cumhuriyeti Ordusu Koordinatör Yardımcısı “Tuğamiral Habibullah Seyyari, dün Hürremşehr’in kurtuluşunun yıldönümünde Filistin’deki İslami Direniş Cephesinin zaferi münasebetiyle şehit ailelerini tebrik etti.

Seyyari şöyle dedi: ”Bebek katili terör rejimi İsrail’in her geçen gün çöküşe gittiğini çok açık bir şekilde görmekteyiz.”

İran İslam Cumhuriyeti Ordusu Koordinatör Yardımcısı, “Bugün şehitlerin pak kanları sayesinde İslami İran’ın caydırıcı gücü en yüksek konumda” dedi.

Seyyari, ”İslami İran, uluslararası sistemde ve dünyada etkin bir güç olarak varlığını sürdürürken bunu, şehitlerin kanlarına borçlu olduklarını” bildirdi.

İran İslam Cumhuriyeti Ordusu Koordinatör Yardımcısı, şehitlerin yolunu sürdüreceklerini bildirirken, İran’a karşı düşmanların her türlü girişiminin ise düşmanın pişman edilecek şekilde cezalandırılacağını söyledi.

Başa dön tuşu
Bugün 27 Kasım 2021 (19) içerik yüklenmiştir.