Filistinİranİşgalci İsrail Rejimi

Tümgeneral Musevi: “Seyf’el’Kuds’ savaşı, Kutsal Kudüs’ün yakında kurtuluşunun işaretidir

İran Ordusu genel komutanı tümgeneral Abdurrahim Musevi, “Seyf’el’Kuds’ savaşının, Kudüs Şerif’in yakında kurtuluşuna işaret ettiğini söyledi.

Tümgeneral Abdurrahim Musevi, ordu destek eğitim merkezini ziyaretinde yaptığı açıklamada, “Seyf’el’Kuds’ savaşının Kudüs Şerif’in yakında kurtulacağına işaret ettiğini belirterek, ‘Elbette bölgenin hainleri ve teslimiyetçileri, şunu bilmelidir ki Gazzeli çocukların kanı, teslimiyetçileri ve hainlerin Yüzyılın Anlaşması’nı boğacaktır” dedi.

Tümgeneral Musevi, “İlahi vaatlerin yerine getirilmesi konusunda en ufak bir şüphemiz yok ve hakkın batıla, zulme ve zorbalığa galip geleceğini, zalimler ve yalanlarının yok edileceğini biliyoruz.” dedi.

Tümgeneral Musevi, aydın, bilge rehberimizin Siyonist rejimin önümüzdeki 25 yılı görmeyeceğine dair açıklamasına da temasla, ”pek çok kişi bugünkü gibi bir günün bu kadar hızlı gelişini hayal bile edememiş olabilir.” dedi.

İran Ordusu genel komutanı, ”Bir zamanlar bölgeye hakim olmayı hayal eden Siyonistler, artık çaresiz ve direniş güçleriyle savaşta sıkışıp kaldılar ve Nil’den Fırat’a kadar Büyük İsrail Devleti hayali artık kabus oldu.” dedi.

Başa dön tuşu
Bugün 29 Kasım 2021 (17) içerik yüklenmiştir.