İranİşgalci İsrail Rejimi

Tümgeneral Selami Siyonistleri uyardı

İslam Devrim Muhafızları Ordusu komutanı, Siyonistlerin “Hayberiler”in kim olduğunu bildiklerini belirterek, Siyonist rejimin hata yapması durumunda Kudüs operasyonunun onları susturmak için yeterli olacağını açıkladı.

Kudüs operasyonu, Irak Baas rejiminin İran’a yönelik saldırısı sırasında gerçekleştirilen ve İran’ın işgal altındaki 5038 kilometrekarelik bir alanını Irak Baas rejiminden kurtaran İran silahlı kuvvetlerinin en önemli ve en büyük operasyonlarından biriydi.

Tümgeneral Hüseyin Selami, Tahran’da, Suriye’de yeni bulunan Han Tuman’daki Ehlibeyt türbeleri savunucularından beş şehidin cenaze töreninde yaptığı konuşmada ” kahraman Hizbullah bugün büyük bir güç, hazır ve motivedir ve Siyonist rejim ise hesaplarında yanlış yaparsa, bir Kudüs operasyonu yeter” dedi.

Direniş ekseninin düşmanlara karşı kazandığı zaferlere değinen Tümgeneral Selami, Lübnan’da Siyonistleri cehenneme göndermek için 100 binden fazla roketin ateşlenmeye hazır olduğunu sözlerine ekledi.

Devrim Muhafızları genel komutanı, ABD’nin dünya askeri bütçesinin yüzde 50’sine sahip olduğunu ve bugün Amerikalıların İslam dünyasında doğrudan bulunabilecekleri bir yerlerinin olmadığını ve Fırat doğusunda bir köşe dışında ve Irak’taki bir kaç üs ve kışla hariç, onlardan hiçbir şeyin geride kalmadığını söyledi.

Tümgeneral Selami, görünüşte büyük güçlerin kemiklerinin Müslümanlar tarafından kırıldığını vurguladı.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Bugün 16 Ağustos 2022 (20) içerik yüklenmiştir.