Video Haberler

Video-Asayı Musa” grubu, Kudüste bombalama anının videosunu yayınladı. İbrani Kanalı 13 daha önce “bombalama alanındaki kameraların uzun süredir arızalı olduğunu” duyurmuştu…ama…

Kanalın çarşamba akşamı yayınladığı bir haberde, “işgal altındaki Kudüs’te gerçekleştirilen çifte operasyon neredeyse daha fazla sayıda ölüme ve yaralanmaya yol açtı, ancak büyük bir felaketin önüne geçildi” iddiasında bulunuldu.

Siyonist polis Genel Müfettişi Jacob Shabtai, Çarşamba günü işgal altındaki Kudüs’te meydana gelen iki bombalı saldırının uzun yıllardır “benzeri olmadığını” söylerken, halen incelenmekte olan “İsrail” güvenlik tahminlerine göre bir grup Çifte saldırıyı Filistinliler gerçekleştirmiş olabilir.

İşgal teşkilatının polisine göre, ilk patlama “Givat Şaul” yerleşimi yakınlarındaki bir otobüs durağının yakınında meydana geldi, ardından yine Batı Kudüs’teki Ramot yerleşiminde bir başka patlayıcı patlama meydana geldi.

İşgal polisinden yapılan açıklamada, “Tıbbi kaynaklara göre, iki saldırıda durumu ağır 4, durumu orta, 10’u hafif, 4’ü panik atak olmak üzere 19 kişi yaralandı…

Başa dön tuşu
Bugün 30 Kasım 2022 (27) içerik yüklenmiştir.