DünyaHaberlerKuzey Amerika

11 Eylül saldırılarını siyonistler gerçekleştirdi

Bir Amerikalı araştırmacı, gösterdiği belgelerle 11 Eylül 2001 olayında Siyonist parmağının olduğunu açıkladı.

Amerikalı araştırmacı ve gazeteci Kristofer Bulin, “İsrail’in süper termit Laboratuarı” başlıklı yazısında, Siyonist rejim İsrail’in 11 Eylül olayına planlı katılımını gösteren belgeler ileri sürdü.

Bulin, “11 Eylül: Dünyayı değiştiren oyun” adlı kitabı yazmakta olduğunu bildirerek, Siyonist rejimin üst düzey yetkililerinden, aşırı küçük bir grubun 11 Eylül olayını gerçekleştirdiğini bildirdi. Bu grubun merkez noktasında, İsrail’in Cumhurbaşkanı ve teröristlerin başı olan Şimon Perez bulunmaktadır. Yine Siyonist İsrail liderlerinden Ehud Olmert ile Benyamin Netanyahu da bu grubun içindedir.

Bulin’e göre, 11 Eylül olayı siyaset sahnesinin merkezinde bulunuyor: Onun için de Siyonistlerin kontrolünde bulunan Amerika Cumhurbaşkanı Obama ve Siyonist İsrail Cumhurbaşkanı 86 yaşındaki Şimon Perez bulunmalıdır, zira korkunç cinayetlerini örtbas etmeleri gerekiyor.

Yazar, bu Siyonist canilerin acımasız ve fakat mantıksız olmadıklarını belirterek iki soru soruyor: Bunlar bu işi neden yaptılar ve bu suçlamadan nasıl kurtulabilirler?
Yazara göre, 11 Eylül’ün esas amacı Ortadoğu’nun askeri dengesini değiştirmek ve Amerika ile Nato’yu daimi olarak bölgeye yerleştirerek İsrail’in düşmanlarıyla savaşı başlatmaktır.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.