FilistinHaberlerOrtadoğu

240 Siyonist yahudi Filistin topraklarına getirildi

Dünyanın dört bir yanında bulunan Yahudileri işgal altındaki Filistin topraklarına getirmek için yoğun çaba harcayan Siyonist örgütler, son 24 saat içinde Afrika ve Latin Amerika ülkelerinden 240 Yahudi’yi getirdikleri belirtildi.

Siyonist işgal ordusu dün akşam (27 Ocak Çarşamba) verdiği haberde, Yahudi göçmenlerin Güney Amerika ve Etiyopya’dan geldiklerini belirterek, bunun ardından binlerce Yahudi’nin daha işgal altındaki Filistin topraklarına getirileceğini ifade etti.

Radyo devamla, gelen Yahudilerin değişik yerleşim birimlerine dağıtılmak üzere şu anda geçici olarak bir merkezde tutulduklarını ifade etti.

Diğer taraftan Siyonist Başbakan Benyamin Netanyahu dün katıldığı bir konferansta konuşarak, Siyonist hükümetin Doğu Avrupa, Etiyopya, ABD, Latin Amerika ve Batı Avrupa’dan bir milyon Yahudi’yi getirmeyi planladığını duyurdu.

Siyonist Başbakan Netanyahu geçen yirmi yıl içinde işgal altındaki Filistin topraklarına Rusya’dan gelen yaklaşık bir milyon Yahudi’nin işgal devletini ekonomik, güvenlik, bilim ve demografik olarak kurtardığını ifade etti.

Filistin halkını yurdundan etmek için her türlü hile ve entrikaya başvuran işgal devleti, yerlerine Yahudileri yerleştirmek için yoğun çaba harcıyor.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.