FilistinHaberlerOrtadoğu

Abbas güçleri şehidlerin silahlarına el koymuş

Fetih Hareketi’nden önemli kaynaklar, Abbas’a bağlı milis güçlerinin birkaç gün önce, Siyonist işgal güçlerinin bugün katlettiği üç şehidin silahına el koyduğunu bildirdi.

Şehit olan İnan Subh’un Siyonist işgal ordusu tarafından arandığını fakat aftan yararlandığını, Raid Serkeci’nin ise yedi sene Siyonist zindanlarda kaldıktan sonra geçen sene serbest bırakıldığını belirtti.

Siyonistlerin dün El-Aksa Şehitleri’ne mensup üç direnişçiyi şehit etmesi üzerine El-Aksa Tugayları adına, Batı Yaka’daki Yasir Arafat Birliği komutanı Ebu Mahmud’un yayınladığı bildiride şunlar ifade edildi:

“Siyonist işgal ordusu Nablus ve Gazze’de birkaç Filistinli vatandaşı daha katletmekle kendisi için cehennem kapılarını açmış oldu. Mücahitlerin kanları her yerde akıtılırken bizlerin eli kolu bağlı bir şekilde durması mümkün değildir. Düşman bizden ateşten başka bir şey görmeyecek. Bizim feda eylemcilerimiz onları her yerde yakalayacak, yaptıklarına pişman edecekler. Mücahitlerimizin kanı üzerinde uyumayız. Daha önce de gördüğünüz gibi çok hızlı misillemede bulunacağız”.

Başa dön tuşu
Bugün 09 Mayıs 2021 (20) içerik yüklenmiştir.