FilistinHaberlerOrtadoğu

Abbas siyonist liderlerin Roş Haşana bayramını kutladı

Siyonistleri hoşnut edecek hiçbir münasebeti kaçırmayan, kendi halkına sırtını dönüp yüzünü düşmana veren ve onların çıkarını korumak için kendi halkını, halkının mazlumiyetini ve mahrumiyetini görmezlikten gelen başkanlık süresi bitmiş olan Mahmut Abbas Siyonist işgal rejimi Cumhurbaşkanı Şimon Peres ile Siyonist Başbakan Benyamin Netanyahu’yu telefonla arayarak Yahudi yılbaşını kutladığını ve yeni yılın bölge halkına barış getirmesini temenni ettiğini belirtti.

Mahmut Abbas işgalcileri razı etmek için hiçbir münasebeti kaçırmıyor. Bu münasebet işgalcilerin katliam yaptığı bir döneme rastlasa da Abbas yine de tebriklerini gönderiyor ve düşmanı kutluyor.

Düşmana karşı bu kadar kibar, bu kadar nazik ve bu kadar vefalı olan Abbas kendi halkına karşı canavar kesilmiş durumda. Sadece Ramazan ayında 800’e yakın insanı direnişe yakın oldukları gerekçesiyle Batı Yaka’da zindanlara attı. Zindanlara attığı bu masum insanların düşman subayları tarafından sorgulanmasına izin veren Abbas efendilerine kusursuz hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Başa dön tuşu
Bugün 12 Ağustos 2022 (26) içerik yüklenmiştir.