DünyaHaberlerKuzey Amerika

Ahmedinecad’ı protesto eylemi fiyasko ile sonuçlandı

BM toplantısına katılmak için ABD’de bulunan Cumhurbaşkanı Dr Ahmedinejad’ın muhalifleri ibret verici sahneler sergilediler, yeşilcilerle Siyonistler aynı safta yer aldı!

BM toplantısına katılmak için ABD’de bulunan Cumhurbaşkanı Dr Ahmedinejad’ın muhalifleri, Amerika’da BM binası önünde toplanarak İran ve İslam aleyhine sloganlarına, Cumhurbaşkanı Dr Ahmedinejad aleyhine sloganlar da ekleyerek ibret verici sahneler sergilediler, yeşilcilerle Siyonistlerin sırf Ahmedinejad’a kin kusabilmek için aynı safta yer almaları ibret ve esefle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Dr Ahmedinejad ‘a sevgi gösterisinde bulunmak için BM binası önünde toplanan kalabalığı etkilemek amacıyla kalabalık arasında bildiri dağıtıp Ahmedinejad ve İran karşıtı slogan atanlar, kalabalığı etkileyemediler.

Ahmedinejad karşıtı grupların kimlikleri ise ibret vericiydi; şah rejimi yanlılarıyla Halkın Münafıkları olarak ünlenen Halkın Mücahitlerine, İran’da sırf Ahmedinejad’a karşı çıkmak için büyük kaoslar yaratan malum reformist cenahın güdümündeki “yeşilciler hareketi” taraftarlarının da katılması ve bu terkibe ,katil işgalci İsrail’in Siyonist taraftarlarıyla birlikte destek vermesi, ibret ve esefle karşılandı. Siyonist ve münafık gruplarla yeşilcilerin aynı safta buluşmaları ve yeşil şalların, siyon ve münafık sloganlara destek vermesi, kalabalık tarafından nefretle kınandı.

Başa dön tuşu
Bugün 06 Mayıs 2021 (22) içerik yüklenmiştir.