HaberlerKuzey Amerika

Amerikalı avukat: Ahlaki rezaleti Trump’ı alaşağı edecek

ABD Başkanı Trump’ın geçmişte kendisiyle uzun süreli ilişkisinin olduğunu bildiren ahlaksız, müptezel filmlerde rol alan hayat kadını Stormy Daniels’in avukatı, Trump’ın bu dosyayla ilgili belgelerin yayınlanması ile istifa etmeye mecbur kalacağını bildirdi.

Müptezel filmlerde rol alan hayat kadını Stormy Daniels’in avukatı Michael Avenatti, dün Guardian gazetesinde çıkan röportajında, sonunda Trump’ın istifa ederek görevinden ayrılmaya mecbur kalacağını bildirdi.

Michael Avenatti, “Trump hakkında gen soru verilmeyebilir ama başkanlık görevini bu süreninin sonuna kadar ylürütmeye gücü yetmeyecek” dedi.

ABD Başkanı Donald Trump, porno oyuncusu Stormy Daniels’ın aralarında yaşandığını iddia ettiği ilişki konusunda sessiz kalması için ödenen paranın kampanya fonlarından yapılmadığını, bu parayı kendi cebinden ödediğini açıklamıştı.

Eski playboy mankeni Karen McDougal da Trump’la 10 ay süren ilişkisi konusunda susması için kendisine 150 bin dolar ödeme yapıldığını iddia etmişti.

Geçtiğimiz Şuba ayında Trump’ın başkanlığının ikinci yıl dönümünde yüz binlerce Amerikalı kadın ülke genelinde Trump aleyhinde gösteri düzenlemişlerdi.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Mayıs 2022 (22) içerik yüklenmiştir.