HaberlerKuzey Amerika

Amerika’lı hoca: Trump yönetiminin Münafıklarla işbirliği, ahmakça bir girişimdir

Amerikan Johns Hopkins üniversitesi hocalarından Dr. Daniel Sirur, Amerika başkanı Trump yönetiminin Münafıklar terör güruhu ile işbirliğini ahmakça girişim niteledi.

İrna’ya konuşan Amerika’lı hoca, anlaşılan Amerikan askeri ve güvenlik teşkilatlarının münafıklar terör güruhu ile işbirliği yaptığı, bu yüzden söz konusu terör güruhunun bütçelerinin nereden kaynaklandığının öğrenilmesi gerektiğini ifade etti.

Bazı Amerika’lı siyasetçilerin Münafıklar terör güruhunun Paris’te düzenlediği toplantıya katılmasına değinen Dr. Sirur, Amerika’lı siyasetçilerin münafıklara destek vermesinin asıl nedenlerinden birisinin onlardan para ve rüşvet alması olduğunu söyledi.

Johns Hopkins üniversitesi hocası açıklamasının devamında, “bu güruhu tanıyan herkes, münafıkların terörist olduğu ve desteklenmemesi gerektiğini anlar” diye kaydetti.

Amerika’lı hoca açıklamasını şöyle sürdürdü: Münafıkları desteklemek bir ahmaklıktır; zira Amerika’da söz konusu terörist güruhun bir gün İran geleceğinde rol ifa edebileceğine inanan kimse yok.

Başa dön tuşu
Bugün 25 Eylül 2022 (24) içerik yüklenmiştir.