AfrikaGenelHaberler

Amerikancı Mursi Orduyla Anlaşarak Kendisini Destekleyen Müslümanlara Direnin Çağrısı Yaptı ki Orduda Bu Çağrıyı Bahane Ederek Katliama Başlasın

Amerikancı Mursi Müslümanları katliam etmek için Orduyla gizlice anlaşarak, Taraftarlarından Orduya karşı direnme çağrısı yaparak, Ordunun elini güçlendirmeyi hedefliyor. Ordu da bunu bahane ederek, halkın ordusu hedef alınıyor yaygarasıyla, müslümanlara karşı operasyon başlatacak, direnenler şehid edilecek, direnemeyenler ise tutuklanıp hapislerde çürütülecek.

Amerikancı Mursi, taraftarlarına direnin çağrısı yapacağına, kendisi neden müslümanların toplandığı alana gidip, ordunun karşısında durmuyor. Ordu güçleri, neden Orduya karşı direnin çağrısı yapan Mursinin ofisini basmayıp, direk müslümanların toplandığı meydana doğru tankları yürütüyor.

Amerikancı Mursi, Sözde muhalif görünen Amr Musa, Muhammed baradei ve Ordu komutanları, Çok planlı ve sinsi proje hazırlayıp, ilerde başlarını ağrıtacak müslümanları şimdiden ortadan kaldırmış olacaklar. Çok kirli ve sinsi bir plan. Allahın da bir planı vardır elbette….

Başa dön tuşu
Bugün 27 Haziran 2022 (4) içerik yüklenmiştir.