HaberlerİranOrtadoğu

Askeri ve manevi gücümüz düşmana acı veriyor

İran savunma bakanı general Ahmet Vahidi, İran’ın yüksek askeri ve manevi gücünün siyonist düşman için acı verici ve ölümcül olduğunu vurguladı.

Korsan İsrail’in uluslararası arenada her geçen gün daha da inzivaya itildiğini kaydeden savunma bakanı general Vahidi, bu rejimin İran’a saldırmaya cesaret edemeyeceğini ve İran’ın askeri gücüne karşı koyamayacağını vurguladı.

General Vahidi, şu anda korsan İsrail’in bir çok iç ve dış sorunla uğraştığını ve bu sorunların bu rejimi iyice inzivaya ittiğini, siyonistlerin uluslararası düzeydeki inzivalarından kurtulmayı umduklarını, ama bunu başaramadıklarını ve şimdi Batı Şeria ve Beytulmukaddes’in bu rejimin en önemli sorunu haline geldiğini ifade etti.

Korsan İsrail’in asla İran ile yüzleşmeyi düşünemeyeceğinin altını çizen general Vahidi, çünkü bu durumda İran’ın manevi güce sahip evlatlarından 22 günlük ve 33 günlük savaşlarından çok daha ağır ve ölümcül bir darbe yiyeceğini, İran’ın yüksek askeri ve manevi gücünün onlar için acı verici ve ölümcül olacağını vurguladı.

Başa dön tuşu
Bugün 01 Aralık 2022 (10) içerik yüklenmiştir.