İslami Davet

Ayetullah Hemedani: Amerika Kudüs konusunda müslümanlardan ağır bir tokat yedi

11 Aralık 2017 12:35

İran’ın Kum kenti taklid merci alimlerinden Ayetullah Hemedani, Amerika’nın Kudüs konusunda müslümanlardan ağır tokat yediğini söyledi.

Ayetullah Nuri Hemedani, dün İran ordusu deniz kuvvetleri komutanı Tuğamiral Hüseyin Hanzadi ve bazı üst düzey güvenlik yetkilileri ile görüşmesinde, Amerikan başkanı Trump’ın Kudüs’ü terör rejimi İsrail’in başkenti olarak resmiyette tanıma girişiminin yalnızca müslümanlar tarafından değil dünyanın özgürlükçüleri tarafından da ırkçı İsrail’in işgalciliğini ilan ettiklerini söyledi.

Ayetullah Hemedani, siyonistlerin her hangi bir ülkesinin olmadığını ve bundan dolayı da başkentlerinin de olmadığını belirterek, ”halihazırda müstekbirler ve gasıpların müslümanlardan tokat yediklerinin görüldüğünü, ama o müstekbirler ve gasıpların Kudüs’ü ırkçı rejimin başkenti ilan ederek kurtulacaklarını zannettiklerini ama öyle olmadığının görüldüğünü söyledi.

Ayetullah Hemedani, bebek katili siyonist İsrail’in Kudüs’ü müslümanlardan almaya çalıştığını ve bu durum karşısında müslümanların son derece dikkatli ve uyanık olmaları gerektiğini söyledi.

Ayetullah Hemedani: Amerika Kudüs konusunda müslümanlardan ağır bir tokat yedi Konusuna Ait Etiketler

Yukarı Çık