Haberlerİmam Ali HamaneyİranOrtadoğu

Ayetullah Rafsancani: İmam Ali Hamaney için dua ediyoruz

İran İslam Nizamının Maslahatını Teşhis Konseyi Başkanı Ayetullah Ekber Haşimi Rafsancani, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’in bir an evvel sağlık ve sıhhatine kavuşmaları için dua ettiğini belirtti.

İslam Nizamının Teşhis Konseyi Başkanı Ayetullah Haşimi Rafsancani, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettiğini ifade etti.

Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney, son günlerde prostat rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatırılmış ve başarılı bir ameliyat geçirmişti.

Şimdiye kadar, İran ve başka ülkelerden birçok yetkili ve şahsiyet Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney’e geçmiş olsun mesajlarında bulunmuştur.

Öte yandan, İslami İran Bağımsız Cemiyeti Genel Sekreteri Kudret Ali Heşmetiyan bütün bağımsız parti ve gruplar adına yayınladığı mesajda, Dünya Müslümanlarının ve Mustazaflarının Rehberi Seyyid İmam Ali Hamaney için uzun ömür ve sağlığına kavuşması dileğinde bulundu.

Başa dön tuşu
Bugün 22 Ekim 2021 (1) içerik yüklenmiştir.