BahreynHaberlerOrtadoğu

Bahreyn’in Siyonist Güdümlü Yönetimi Camilere Yönelik Düzenlettirdiği Bombalı Saldırılardaki Hedefi Mezhep Savaşı Çıkartmak İçindir.

Bahreyn’in Siyonist Güdümlü Yönetimi, camilere yönelik düzenlettirdiği Bombalı saldırılardaki hedefi, ülkede Mezhep savaşı çıkartmak içindir.

Bahreyn’de Kraliyet Sarayı yakınındaki bir cami önünde önceki gün meydana gelen patlamanın dikta Bahreyn rejiminin bir oyunu olduğu bildirildi.

Yaralama ve can kaybının olmadığı patlamayla ilgili Bahreyn polisinin soruşturma başlattığı bildirilirken, Bahreyn yönetimi patlamayı “terör saldırısı” olarak nitelerken, ülkedeki muhalif siyasi grup El-Vefak da internet sitesinden saldırıyı kınadığını açıkladı.

Bu arada El’Alem kanalının haberine göre, Bahreynli muhalifler, sözkonusu patlamayı dikta rejimin bir oyunu olarak nitelediler.

Muhalifler, Bahreyn rejiminin bu gibi patlamaları muhaliflerin üzerine yıkarak muhalifleri şiddet yanlısı göstermeye çalıştığını hâlbuki muhalifler olarak ülkede her türlü şiddete karşı olduklarını bildirdiklerini söylediler.

Sözkonusu muhalifler, Bahreyn dikta rejimi aleyhinde barışçı gösterilerine devam edeceklerini bildirirken Bahreyn rejiminin kendilerine yönelik asılsız suçlamalarını da reddettiler

Başa dön tuşu
Bugün 25 Eylül 2023 (11) içerik yüklenmiştir.