FilistinHaberlerOrtadoğu

Bebeklerin katliamına onay veren siyonist haham serbest bırakıldı

Siyonist işgal polisi, bebekler dahil Yahudi olmayanların öldürülebileceği halleri anlatan bir kitabın telfine ortak olan Siyonist gaspçı hahamın dün (19 Ağustos Perşembe) gözaltına alındıktan birkaç saat sonra serbest bırakıldığını açıkladı.

Rishon Lezion Mahkemesi’nin haham Yosef Elitzur’un serbest bırakılmasına karar verdiği ve Siyonist işgal polisinden de haham Elitzur’u bir daha ifade vermeye çağırmaması ve gözaltına almaması yönünde uyardığı bildirildi.

Siyonist işgal gazeteleri, haham Yosef Elitzur’un bir başka haham Yitzhak Shapiro ile birlikte yazdıkları kitapta, büyüyünce İsrail’e eziyet verecekleri için Yahudi olmayanların bebek dahi olsa öldürülebileceğine fetva verdiğini yazmıştı.

Kitapta ayrıca Yahudi birine karşı saldırıya karışan çocukların veya Yahudiler için tehlike oluşturan bir ailenin henüz anne sütü emen çocuğunun dahi öldürülmesine cevaz verildiği belirtilmişti.

Kitapta, Yahudi olmayanların yapıları gereği merhametten anlamadıkları öne sürülerek, onlara saldırmanın kötülüğe meyillerini dizginleyeceği iddia edilmişti.

Başa dön tuşu
Bugün 10 Ağustos 2022 (15) içerik yüklenmiştir.